Generální partner
Světlý režim
27. květen 2012

Starší dorost nezvládl utkání jara

Velkým zklamáním pro karvinskou U19 skončil jarní šlágr 2. dorostenecké ligy proti Frýdku - Místku. Hosté si odvezli tři body za vítězství 2:0 a přiblížili se baráži o postup mezi elitu.

MFK OKD Karviná U19 - MFK Frýdek Místek 0:2 (0:1)

Sestava MFK OKD Karviná U19: Dočekal - Škahić, Stanowski, Maryniok, Taraba (85. Káňa) - Gorniok (50. Kurušta), Roman, Puškáč, Fulnek - Legierski, Ryšavý (66. Maljar).

"Utkání sezóny se nám nepovedlo. Opět jsme nevyužili brankové příležitosti z úvodu utkání, tentokrát jsme propadli v bránění standardních situací soupeře, obě branky jsme obdrželi z rohových kopů. Náš nedůraz a nedůslednost pokračoval i při tlaku ve druhém poločasu. Zklamání je rozhodně obrovské, chyby a výkony některých hráčů jsou velkým podnětem k zamyšlení a je zapotřebí chvíli počkat, až opadnou emoce, abychom mohli vyvodit objektivní závěry," vyjádřil svoji nespokojenost hlavní trenér MFK OKD Karviná U19 Radomír Korytář.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii