Generální partner
Světlý režim
28. květen 2012

Dorostenci U17 porazili Frýdek - Místek

Dorosty MFK OKD Karviná si odvezly z Frýdku - Místku čtyři body. Tým U17 vyhrál 0:2, tým U16 remizoval 1:1.

MFK Frýdek - Místek - MFK OKD Karviná U17 0:2 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná U17: 21. Berešík, 78. Hruška.

Sestava MFK OKD Karviná U17: Novák - Derík, Frisch, Kloda, Berešík (72. Onderka) - Uher (77. Gabrysiak), Wenglorz, Siekiera (75. Hruška), Procházka - Duda, Moskál (79. Badura)

"V úvodu utkání jsme hráli nedisciplinovaně a lehkovážně, z čehož pramenily jednoduché ztráty míče, po kterých se soupeř dostával do nebezpečných protiútoků. Od 15. minuty jsme se srovnali a domácí jsme fotbalovou kvalitou jasně přehráli. Vedení jsme se ujali ve 21. minutě z pokutového kopu, který po faulu na Dudu nekompromisně proměnil Berešík. Další vypracované šance jsme bohužel neproměnili. Ve druhé půli jsme pokračovali v kombinační hře a snažili se o vstřelení dalších branek. Pojistka přišla až v 78. minutě po krásné střele Hrušky, když jsme před tím zahodili čtyři "tutovky". Soupeř nás zlobil pouze dlouhými míči a standardními situacemi, se kterými si hráči a výborný Novák poradili," hodnotil utkání proti Frýdku - Místku hlavní trenér MFK OKD Karviná U17 Jindřich Dohnal.

MFK Frýdek - Místek - MFK OKD Karviná U16 1:1 (1:1)

Branka MFK OKD Karviná U16: 27. Puchel.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Chmiel - Tomeček, Malík, Leibl, Kurz - Reis (58. Duda), Koziol, Molnári, Puchel - Chnúrik, Puškáč.

"V prvním poločase jsme byli lepším týmem a to především v ofenzívě, kde jsme soupeře dokázali přehrát mnohdy po pěkných kombinačních akcích a vytvořit si tak sedm brankových přílezitostí. Využili jsme jen jednu, kdy se v 27. minutě trefil Puchel a vyrovnal tak na 1:1. Bohužel to skřípalo v defenzívě, kde jsme dělali chyby a soupeř toho využíval k ohrožování naší brány, ale Chmiel jedinou vyloženou šanci zneškodnil. Inkasoval však z rohového kopu, který podcenil a soupeř v 8. minutě skóroval. Ve druhém poločase se nechal vyloučit Leibl a ráz hry se změnil v neutěšenou honbu za gólem bez snahy udržení míče, mezihry a podpory obránců do ofenzívy," řekl Petr Gibala, hlavní trenér MFK OKD Karviná U16.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii