Generální partner
Světlý režim
28. květen 2012

Starší žáci v Jeseníku stoprocentní

Starší žáci MFK OKD Karviná v sobotním mistrovském utkání uspěli na hřišti Jeseníku.

FC Jeseník - MFK OKD Karviná U15 0:1 (0:0)

Branka MFK OKD Karviná U15: 70. Řapek.

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec - Matějek (35. Kolek), Ženíšek, Stallmach, Budina - Hilbert (43. Malyjurek), Mareček (35. Lichtblau), Blanik, Putyera (60. Čermák) - Řapek, Kubiena (55. Karkoschka).

Trvalý tlak po celý zápas byl platonický a vedl k minimu šancí, které zůstaly nevyužity. Jedinou a vítěznou branku vstřelil v poslední minutě utkání Řapek po přihrávce Karkoschky. Náš výkon byl ale špatný, spousta nepřesných přihrávek a špatné řešení herních situací pomáhalo domácím k bránění pro ně úspěšného výsledku," měl rozporuplné pocity z utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U15 Jan Laslop.

FC Jeseník - MFK OKD Karviná U14 0:4 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná U14: 61. a 67. Lingr, 22. Štěrba, 63. Všetička.

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa - Berešík, Michailidis, Dostál, Hujo (56. Popek) - Ligocký (56. Všetička), A. Jaworski, Štěrba (43. Bolec), Lingr, Brevčinský (43. Chloň) - S.Jaworski (62. Poštulka).

"Od úvodních minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to tým MFK Karviná.P o celou dobu jsme průběh utkání kontrolovali. Míč jsme měli neustále na svých kopačkách a dařilo se nám dobře kombinovat proti přehuštěné obraně domácích. Byl to souboj našich hráčů s domácím brankářem. S předvedenou hrou jsem spokojen," řekl hlavní trenér MFK OKD Karviná U14 Martin Špička.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii