Generální partner
Světlý režim
31. květen 2012

Juniorka vyhlíží šlágr jarní části

V sobotu 2. června od 17:00 se utkají v rámci 27. kola Moravskoslezského krajského přeboru dva největší adepti na postup do divize. Český Těšín hostí rezervní mužstvo MFK OKD Karviná.

Karty jsou rozdány jasně. "B" tým pod vedením trenéra Petra Mašleje musí v Českém Těšíně naplno bodovat, aby se přiblížil kýženému postupu. "Kdo vyhraje tento zápas, bude mít nakročeno do divize. Remíza z našeho pohledu nic neřeší, naším cílem je vítězství," uvedl Dalibor Knapík, vedoucí MFK OKD Karviná "B"

Karvinští ztrácí na Český Těšín tři kola před koncem soutěže tři body.

Speciální utkání odehraje v dresu soupeře zkušený útočník Martin Opic, který ještě v minulé sezóně sázel góly v druholigové Karviné. Teď válí v sestavě s bývalým ligistou Patrikem Sieglem. "Ale pozor si budeme muset dát na všechny hráče, nesmíme podcenit ani jeden souboj. Rozhodnout může každá maličkost," upozorňuje Dalibor Knapík.

"Všichni se na toto utkání moc těšíme. Věřím, že ho užijí i fanoušci obou týmů, bude skvělé si zahrát před bouřlivou kulisou," uzavřel Knapík.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii