Generální partner
Světlý režim
2. červen 2012

Dorost U16 porazil Vyškov o tři branky

Dorostenci MFK OKD Karviná U16 si poradili ve čtvrtečním mistrovském utkání s MFK Vyškov 3:0.

MFK OKD Karviná U16 - MFK Vyškov 3:0 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U16: 27. Koziol, 66. Puškáč, 74. Duda.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Tomeček, Malík, Molnári, Szkuta - Kamiňski, Duda, Koziol, Puchel - Reis, Puškáč.

"Utkání mělo zvláštni náboj, jelikož soupeř hrál s vysunutou obranou až na půlicí čáru a chlapci si s tím mnohdy neveděli rady a stereotypně nakopávali míče středem hřiště za obranu, kde se dostávali do ofsajdu nebo to posbíral brankář soupeře. Obraz druhého poločasu byl obdobný stím, že jsme se snažili o větší mezihru a křižné míče. dostávali jsme se tak častěji za soupeřovu obranu, ale brankové příležitost a finální přihrávky jsme nedali do patřičné kvality. I přesto jsme dali tři branky a vyhráli zaslouženě," hodontil úspěšný zápas hlavní trenér Petr Gibala.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.