Generální partner
Světlý režim
2. červen 2012

Mladší žáci zazářili na turnaji v Polsku

Kvalitně obsazený turnaj v polském Tychy zvládli mladší žáci MFK OKD Karviná U12 na výbornou. Umístili se na konečném třetím místě.

Turnaje se zúčastnilo 16 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Žáci MFK v základní skupině porazili Raciborz 6:0, Knurów 2:0, Rozwój Katowice 5:0 a MOSM Tychy 6:0, remizoval s Ruchem Chorzów 2:2 a podlehly GKS Katowicím 1:2.

Svěřenci trenéra Zbyška Gazdy postoupili ze skupiny do finálových bojů, kde udolali Piast Gliwice 3:0, Polonii Bytom 1:0 a Rów Rybník 2:0. Nestačili pouze na Odru Opole. Mladší žáci Karviné tak turnaj zakončili s výborným skóre 32:5 a dosáhli bronzového umístění.

"Kvalitně obsazený turnaj jsme zvládli velmi dobře, v rozmezí 10 hodin jsme odehráli 11 utkání po 15 minutách, což v sumáři vyšlo na 165 minut. Navíc nám nepřálo počasí. Cením si toho, že jsme jako jediní porazili vítěze turnaj Bytom, které patří mezi špičku polské mládežnické kopané. Všem patří pochvala za vzornou reprezentaci klubu," chválil své mužstvo trenér Gazda.

Nejlepším střelcem MFK OKD Karviná se stal Ostáš, který vsítil celkem 9 branek.

Sestava MFK: Kux, Vlachovský, Motloch, Madej, Brzóska, Bijok, Ostáš, Zorychta, Bielan, Soušek, Mrózek, Ponča, Kaczmarczyk. Trenéři: Gazda Zbyšek, Bijok Petr.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.