Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2012

Pendolinem vstříc třem bodům?

V sobotu dopoledne se karvinští fotbalisté představí na půdě střížkovských Bohemians. Na cestu do hlavního města se vydali dnes odpoledne vlakovým spojem SC Pendolino.

„Pro nás je to určitě pohodlnější. Za tři hodiny jsme v Praze. Autobusem po dálnici to trvá tak o dvě hodiny déle. Jsme rádi, že i tuto sezónu můžeme jezdit právě vlakem,“ řekl Elvist Ciku.

Podobného názoru je také kondiční trenér Michal Hrubý. „Vlak má své výhody a celkově je pohodlnější než autobus. Vlakový spoj budeme využívat i nadále. Kluci se můžou kdykoliv projít, protáhnout se a uvolnit. Podstatná je také kratší doba cestování, což není nikdy na škodu,“ doplnil Michal Hrubý.

Karvinští s pokusí navázat na tříbodový zisk z prvního utkání sezóny, ve kterém si poradili s Pardubicemi. Střížkovská Bohemka v úvodním kole remizovala v Ďolíčku se svým rivalem Bohemians 1905 0:0.

Utkání Bohemians Praha vs. MFK OKD Karviná začne v sobotu 11.srpna v 10:15 hodin.Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii