Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2012

Přesvědčivé vítězství dorostu U19

Starší dorostenci odčinili týden starý debakl ze hřiště Sigmy Olomouc, když zvládli na výbornou utkání v Holici proti 1. HFK Olomouc, kde vyhráli přesvědčivě 4:0.

1. HFK Olomouc – MFK OKD Karviná U19 0:4 (0:1)

Branky: 36. Fulnek, 55. Legierski, 61. Kurušta z penalty, 77. Gabrysiak

ŽK: Kurušta

Trenér Jan Pánik: „Utkání jsme měli po většinu času pod kontrolou a soupeř nás pozlobil pouze z několika ojedinělých akcí. Do vedení jsme mohli jít již po čtyřech minutách, ale Jan Uher trefil ve vyložené pozici pouze břevno domácí branky. Další šance měli v průběhu prvního poločasu Kurušta, Legierski a Fulnek. Jednou nebezpečně vystřelil také Tomšů. Do vedení jsme šli ve 36. minutě, když se po rohovém kopu dostal k míči Fulnek a skóroval. I ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem a trpělivě si připravovali příležitosti. Přidali jsme další tři branky. Trefili se Legierski, Kurušta z penalty a Gabrysiak. Defenziva pracovala spolehlivě a i přes několik nepříjemných situací jsme nakonec dokázali udržet čisté konto."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii