Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2012

Antonín Presl: Brzký gól nám zkřížil plány

Překvapivě se v základní sestavě proti Zlínu objevil Antonín Presl. Jemu i celému týmu nebylo v neděli přáno a z mnoha jasných šancí se neujala žádná z nich.

Jak byste zhodnotil smolné utkání proti Zlínu, ve kterém jste neproměnili opravdu hodně tutových příležitostí?

Každý viděl, že jsme byli v zápase lepší, ale chybělo nám štěstí v zakončení a větší důraz v šestnáctce. Takové zápasy se občas přihodí. Musíme zvednout hlavu a porazit v neděli Znojmo.

Velmi brzy jste inkasovali po standardní situaci, kdy míč doslova propadl až volnému Kročovi. Jak to ovlivnilo průběh zápasu?

Zcela zásadně. Do zápasu jsme šli s nějakou taktikou, ale už po sedmi minutách nám inkasovaný gól zkřížil plány. Míč ve vápně dvakrát propadl, odrazil se snad ještě od tyče a Kroča dával do prázdné. Vyloženě to bylo štěstí.

Poprvé v sezóně jste se v mistrovském utkání dostal do základní sestavy. Nastoupil jste místo Elvista Cikua. Také jste měl jednu šanci…

Přípravu jsem odehrál celou na hrotu, teď v zápase jsem se postavil do zálohy. Bylo to v pohodě. Nevyužité šance je škoda, ale nedá se nic dělat.

Po hodině hry jste se postavil k rozehraní trestného kopu. Máte domluveno, kdo půjde kopat nebo jste si věřil, že by se vám mohlo poštěstit?

Na tréninku se na toto zaměřujeme a kopu to docela dobře, takže jsem si věřil. Bohužel to nevyšlo.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii