Generální partner
Světlý režim
23. srpen 2012

Rezerva s Kravařemi už v pátek

O den dříve než bylo původně v plánu odehraje karvinské béčko svůj premiérový duel letošní sezóny na domácím hřišti.

Kravaře zažádaly o změnu termínu začátku mistrovského utkání z důvodu pořádání zápasu o 3. místo v rámci Memoriálu Václava Ježka, což je reprezentační turnaj kategorie do 18 let. „S vyhověním žádosti o přesun na páteční termín jsme neměli žádný problém,“ uvedl sportovní manažer MFK OKD Karviná Petr Mašlej.

Svěřenci Jindřicha Dohnala se pokusí před domácími fanoušky odčinit porážku z Nového Jičína, kde prohráli v sobotu 1:2. Kravaře se naopak pokusí navázat na bodový zisk z domácího utkání, když remizovali s rezervou SFC Opava 3:3. Slabinou týmu, se po dvou odehraných zápasech, zdá být defenzivní činnost, protože ve dvou utkáních kravařští inkasovali už šest branek.

Utkání na stadionu Kovona začne v pátek 24. srpna v 17 hodin. Vstupné činí 20 Kč.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.