Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2012

Dorosty uspěly v Břeclavi

Mladší dorosty MFK OKD Karviná vyhrály svá mistrovská utkání na hřišti Břeclavi. U16 exhibičně 9:0. Pět branek vstřelil Dawid Blanik.

MSK Břeclav - MFK OKD Karviná U17 1:3 (1:2)

Branky MFK OKD Karviná U17: 10. a 30. Kurz, 75. Moskál

Sestava MFK OKD Karviná U17: Pastornický - Jadamík (2. Hanslík), Malík, Leibl, Kurz - Molnári (60. Tomeček), Kalous, Duda (75. Ceremuga), Puchel - Reis (41. Puškáč), Moskál.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Ve třetím mistrovském utkání jsme soupeře hluboce podcenili a to vyústilo v hrubou individuální chybu brankáře Pastornického, po které jsme inkasovali. Obdržená branka nás ovlivnila, naše hra byla kostrbatá a v koncovce nebyl dostatečný klid. Přesto jsme měli čtyři gólové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. Ve druhém poločase jsme opět měli spoustu gólovek, ale zase naši hráči selhali. Z utkání jsme poučení a nedostatky v zakončení budeme odstraňovat v trénikovém procesu."

MSK Břeclav - MFK OKD Karviná U16 0:9 (0:5)

Branky: 1., 7., 38., 64. a 65. Blanik, 24. a 36. Kubiena, 45. Řapek, 75. Karkoschka.

Sestava MFK OKD Karviná U17: Chmiel - Žiga (40. Matějek), Ženíšek (70. Čermák), Pavlík, Budina (40. Pavelka) - Kolek (40. Hilbert), Seidler, Blanik, Putyera (40. Lichtblau) - Řapek - Kubiena (70. Karkoschka).

Trenér Roman West: „Do utkání jsme šli s velkým odhodláním. Proti Frýdku si šli hráči pouze zahrát, dnes chtěli konečně také vyhrát. Podařil se nám vstup do zápasu kdy jsme šli do vedení hned v první a sedmé minutě. Od toho se pak odvíjel další průběh zápasu. Hráli jsme aktivně s cílem využít maximálně všechny minuty a přidat co nejvíce branek. Pět jich vstřelil Blanik, další dvě přidal Kubiena a jednu Karkoschka. Slušným výkonem se prezentoval také Řapek, který pěkný gól vstřelil a několik jich připravil. Ovšem testem naší zlepšené hry bude až středeční náročné utkání v Brně. Tam se teprve ukáže, jak na tom skutečně jsme."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii