Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2012

Dorosty uspěly v Břeclavi

Mladší dorosty MFK OKD Karviná vyhrály svá mistrovská utkání na hřišti Břeclavi. U16 exhibičně 9:0. Pět branek vstřelil Dawid Blanik.

MSK Břeclav - MFK OKD Karviná U17 1:3 (1:2)

Branky MFK OKD Karviná U17: 10. a 30. Kurz, 75. Moskál

Sestava MFK OKD Karviná U17: Pastornický - Jadamík (2. Hanslík), Malík, Leibl, Kurz - Molnári (60. Tomeček), Kalous, Duda (75. Ceremuga), Puchel - Reis (41. Puškáč), Moskál.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Ve třetím mistrovském utkání jsme soupeře hluboce podcenili a to vyústilo v hrubou individuální chybu brankáře Pastornického, po které jsme inkasovali. Obdržená branka nás ovlivnila, naše hra byla kostrbatá a v koncovce nebyl dostatečný klid. Přesto jsme měli čtyři gólové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. Ve druhém poločase jsme opět měli spoustu gólovek, ale zase naši hráči selhali. Z utkání jsme poučení a nedostatky v zakončení budeme odstraňovat v trénikovém procesu."

MSK Břeclav - MFK OKD Karviná U16 0:9 (0:5)

Branky: 1., 7., 38., 64. a 65. Blanik, 24. a 36. Kubiena, 45. Řapek, 75. Karkoschka.

Sestava MFK OKD Karviná U17: Chmiel - Žiga (40. Matějek), Ženíšek (70. Čermák), Pavlík, Budina (40. Pavelka) - Kolek (40. Hilbert), Seidler, Blanik, Putyera (40. Lichtblau) - Řapek - Kubiena (70. Karkoschka).

Trenér Roman West: „Do utkání jsme šli s velkým odhodláním. Proti Frýdku si šli hráči pouze zahrát, dnes chtěli konečně také vyhrát. Podařil se nám vstup do zápasu kdy jsme šli do vedení hned v první a sedmé minutě. Od toho se pak odvíjel další průběh zápasu. Hráli jsme aktivně s cílem využít maximálně všechny minuty a přidat co nejvíce branek. Pět jich vstřelil Blanik, další dvě přidal Kubiena a jednu Karkoschka. Slušným výkonem se prezentoval také Řapek, který pěkný gól vstřelil a několik jich připravil. Ovšem testem naší zlepšené hry bude až středeční náročné utkání v Brně. Tam se teprve ukáže, jak na tom skutečně jsme."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.