Generální partner
Světlý režim
4. březen 2009

V sobotu nás čeká Ústí

V prvním domácím zápase nás čeká nadmíru zdatný soupeř. Mužstvo Ústí nad Labem, které v současné době okupuje 5. příčku tabulky, se netají tím, že chce v Karviné bodovat.

„V pátek odpoledne trénujeme v Karviné. Po tréninku se z Karviné přesuneme do deset kilometrů vzdáleného penzionu. Tady přenocujeme a pak vyrazíme do bojů o body. Věřím, že se z Moravy s prázdnou vracet nebudeme,“ svěřil se trenér Ústí Svatopluk Habanec pro Ústecký deník.

Se stejným cílem nastoupí do utkání i náš tým. V mužstvu vládne dobrá pohoda a všichni hráči jsou připraveni odevzdat maximum a vybojovat kýžené tři body. Což potvrzuje i kouč Leoš Kalvoda: „Hráči jsou kvalitně připraveni. Teď záleží, jak se k zápasu postaví. Pokud nechají na hřišti vše, tři body zůstanou doma.“

Cíl je jasný. Neztrácet doma body a co nejdříve se odpoutat od sestupových příček. „Je pro nás důležité zachytit začátek soutěže. Abychom se dostali v co nejkratší době do středu tabulky. S pomocí skvělých karvinských diváků to určitě zvládneme,“ dodává nová posila MFK OKD Karviná Radek Slončík.

Utkání s Ústím nad Labem začíná tuto sobotu ve 14:30 na Městském stadiónu.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii