Generální partner
Světlý režim
2. únor 2013

Přípravkám se ve Smilovicích daří

Také ročník 2003 vyhrál turnaj ve Smilovicích a navázal tak na o rok starší kolegy, kteří se radovali z prvenství před dvěma týdny.

V rámci zimní halové ligy přípravek se chlapci z ročníku 2003 zúčastnili v neděli 27. ledna dalšího turnaje ve Smilovicích. Po rozpačitém začátku se kluci rozjeli a až na malé klopýtnutí s poslední Horní Suchou všechno vyhráli. „Kluci obsadili první místo a navázali tak na chlapce z ročníku 2002," byl spokojený trenér Michael Klos.

Na turnaj Michael Klos pozval: Jana Koláře, Matěje Molitorisze, Matěje Juráska, Olivera Jurčáka, Davida Motyčku, Filipa Krajčíka, Vojtěcha Kadlička, Jiřího Kvapila, Anetu Buryánovou a Davida Bogára.

Výsledky: Karviná - MŠK Žilina 2:4, Karviná - Třinec 2:0, Karviná - Frýdek Místek 3:1, Karviná - Jastrzebie 2:1, Karviná - Horní Suchá 1:1, Karviná - Vítkovice 3:0.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.