Generální partner
Světlý režim
2. únor 2013

Přípravkám se ve Smilovicích daří

Také ročník 2003 vyhrál turnaj ve Smilovicích a navázal tak na o rok starší kolegy, kteří se radovali z prvenství před dvěma týdny.

V rámci zimní halové ligy přípravek se chlapci z ročníku 2003 zúčastnili v neděli 27. ledna dalšího turnaje ve Smilovicích. Po rozpačitém začátku se kluci rozjeli a až na malé klopýtnutí s poslední Horní Suchou všechno vyhráli. „Kluci obsadili první místo a navázali tak na chlapce z ročníku 2002," byl spokojený trenér Michael Klos.

Na turnaj Michael Klos pozval: Jana Koláře, Matěje Molitorisze, Matěje Juráska, Olivera Jurčáka, Davida Motyčku, Filipa Krajčíka, Vojtěcha Kadlička, Jiřího Kvapila, Anetu Buryánovou a Davida Bogára.

Výsledky: Karviná - MŠK Žilina 2:4, Karviná - Třinec 2:0, Karviná - Frýdek Místek 3:1, Karviná - Jastrzebie 2:1, Karviná - Horní Suchá 1:1, Karviná - Vítkovice 3:0.

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii