Generální partner
Světlý režim
6. únor 2013

Mladší žáci U12 v Brně osmí

Na sobotním turnaji v Brně karvinský žákovský celek rozhodně ostudu neudělal, přestože skončil na osmém místě.

Velmi dobře obsazený turnaj pro kategorii U12 se konal v Brně. Kromě domácího celku se turnaje zúčastnily týmy Slavie Praha, Slovácka, Sigmy Olomouc, Karlovy Vsi a Karviné. Náš tým v turnaji nezklamal, přestože skončil osmý. „Bohužel jsme nedokázali dovést do vítězného konce nadějně rozehraná utkání. Kromě prvního duelu se Slavii, jsme v každém zápase vedli 2:0 nebo 2:1. Je to smůla,“ litoval trenér týmu Lumír David.

„Kluci si dokázali, že můžou být silní a potrápit i ty nejkvalitnější soupeře. Od pořadatelů si vysloužili pochvalu za předvedenou a pohlednou hru,“ pronesl nakonec spokojeně Lumír David, který v týmu rovněž přivítal dvě nové tváře. Brankáře Stanislava Rylka z Albrechtic a záložníka Oldřicha Holoubka z Orlové. „Oba jsou velmi šikovní,“ doplnil.

Výsledky týmu U12: Karviná-Slavia Praha 0:4, Karviná-Karlova Ves 4:0, Karviná-Slovácko 2:5, Karviná-Sigma Olomouc 3:4, Karviná-Sparta Brno 2:4.

Na turnaji si zahráli - Dominik Novák, Stanislav Rylko, Aleš Věčorek, Petr Štromp, Jakub Klepek, Jan Holzer, Martin Kobza, Erik Kubiena, Matěj Jurčák, Oldřich Holoubek, Zdenek Zach, David Coufal, Jaroslav Streit.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii