Generální partner
Světlý režim
7. únor 2013

Moskál s Puchelem zaznamenali hattrick

Dva hattricky v jednom zápase, to je rarita! Přesně tohle se však povedlo Pavlu Moskálovi a Eriku Puchelovi ve středečním utkání proti staršímu dorostu Havířova. Oba se trefili třikrát a vlastně tak „sami“ zničili soupeře 7:2.

U17

MFK OKD Karviná U17 - MFK Havířov U19 7:2 (2:1)

Branky Karviné: 6., 39. a 65. Moskál, 44., 50. a 55. Puchel, 60. Puškáč

Sestava Karviné: Novák (41. Pastornický) - Jadamík (41. Szkuta), Malík (41. Leibl), Kurz, Ceremuga - Strohalm, Koziol (41. Puškáč), Kalous, Putyera - Moskal, Puchel.

Trenér Miroslav Štěpánek: „V úvodu středečního zápasu se projevil věkový rozdíl soupeře. Postupem času se s tím naši hráči vyrovnali a ve zbytku utkání jsme soupeře ve všech činnostech přehráli.“

U16

Frýdek Místek U16 - MFK OKD Karviná U16 0:5 (0:2)

Branky: 4. a 70. Řapek, 45. a 60. Budina, 37. Kubiena

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Ženíšek, Seidler, Lichtblau - Karkoschka, Mareček, Blanik (41. Budina), Pavelka - Kubiena, Řapek.

Trenér Roman West: „Domácí začali utkání lépe, měli více ze hry. Nám se příliš nedařilo, hráli jsme zbytečně zataženě. Zato jsme měli vynikající přechod do rychlého protiútoku. Po dvou z nich jsme se dostali do vedení 0:2. Ve druhé půli už jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si velké množství brankových šancí a přidali i další góly.“

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.