Generální partner
Světlý režim
7. únor 2013

Moskál s Puchelem zaznamenali hattrick

Dva hattricky v jednom zápase, to je rarita! Přesně tohle se však povedlo Pavlu Moskálovi a Eriku Puchelovi ve středečním utkání proti staršímu dorostu Havířova. Oba se trefili třikrát a vlastně tak „sami“ zničili soupeře 7:2.

U17

MFK OKD Karviná U17 - MFK Havířov U19 7:2 (2:1)

Branky Karviné: 6., 39. a 65. Moskál, 44., 50. a 55. Puchel, 60. Puškáč

Sestava Karviné: Novák (41. Pastornický) - Jadamík (41. Szkuta), Malík (41. Leibl), Kurz, Ceremuga - Strohalm, Koziol (41. Puškáč), Kalous, Putyera - Moskal, Puchel.

Trenér Miroslav Štěpánek: „V úvodu středečního zápasu se projevil věkový rozdíl soupeře. Postupem času se s tím naši hráči vyrovnali a ve zbytku utkání jsme soupeře ve všech činnostech přehráli.“

U16

Frýdek Místek U16 - MFK OKD Karviná U16 0:5 (0:2)

Branky: 4. a 70. Řapek, 45. a 60. Budina, 37. Kubiena

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Ženíšek, Seidler, Lichtblau - Karkoschka, Mareček, Blanik (41. Budina), Pavelka - Kubiena, Řapek.

Trenér Roman West: „Domácí začali utkání lépe, měli více ze hry. Nám se příliš nedařilo, hráli jsme zbytečně zataženě. Zato jsme měli vynikající přechod do rychlého protiútoku. Po dvou z nich jsme se dostali do vedení 0:2. Ve druhé půli už jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si velké množství brankových šancí a přidali i další góly.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii