Generální partner
Světlý režim
7. únor 2013

Moskál s Puchelem zaznamenali hattrick

Dva hattricky v jednom zápase, to je rarita! Přesně tohle se však povedlo Pavlu Moskálovi a Eriku Puchelovi ve středečním utkání proti staršímu dorostu Havířova. Oba se trefili třikrát a vlastně tak „sami“ zničili soupeře 7:2.

U17

MFK OKD Karviná U17 - MFK Havířov U19 7:2 (2:1)

Branky Karviné: 6., 39. a 65. Moskál, 44., 50. a 55. Puchel, 60. Puškáč

Sestava Karviné: Novák (41. Pastornický) - Jadamík (41. Szkuta), Malík (41. Leibl), Kurz, Ceremuga - Strohalm, Koziol (41. Puškáč), Kalous, Putyera - Moskal, Puchel.

Trenér Miroslav Štěpánek: „V úvodu středečního zápasu se projevil věkový rozdíl soupeře. Postupem času se s tím naši hráči vyrovnali a ve zbytku utkání jsme soupeře ve všech činnostech přehráli.“

U16

Frýdek Místek U16 - MFK OKD Karviná U16 0:5 (0:2)

Branky: 4. a 70. Řapek, 45. a 60. Budina, 37. Kubiena

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Ženíšek, Seidler, Lichtblau - Karkoschka, Mareček, Blanik (41. Budina), Pavelka - Kubiena, Řapek.

Trenér Roman West: „Domácí začali utkání lépe, měli více ze hry. Nám se příliš nedařilo, hráli jsme zbytečně zataženě. Zato jsme měli vynikající přechod do rychlého protiútoku. Po dvou z nich jsme se dostali do vedení 0:2. Ve druhé půli už jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si velké množství brankových šancí a přidali i další góly.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo