Generální partner
Světlý režim
10. únor 2013

U19 nestačila na Zlín, U17 zdolala Čadcu

Karvinský dorost U19 zajížděl k utkání se Zlínem do Otrokovic. O osudu utkání rozhodl první poločas, kdy si tým Petra Gibaly nechal vstřelit tři branky. Hrála také sedmnáctka. Ta pokračuje v úspěšných výsledcích a sobotu porazila Čadcu.

U19

FC Tescoma Zlín U19 – MFK OKD Karviná U19 4:2 (3:0)

Branky Karviné: 56. Uher, 58. Fulnek

Sestava Karviné: Dočekal (46. Pecha) – Káňa, Badura (65. Derík), Kloda, Berešík – Procházka (50. Uher), Roman, Tomšů (50. Šimák), Siekiera (50. Fulnek) – Ryšavý (50. Kurušta), Duda.

Trenér Petr Gibala: „V prvním poločase tohoto utkání jsme tahali za kratší konec v osobních soubojích, kde jsme byli často pozdě a nechávali tak soupeře kombinovat, dále v přesnosti přihrávek pod tlakem a produktivitě zakončení. Paradoxně si soupeř nevypracoval vyloženější brankovou příležitost a skóroval po naších totálních individuálních chybách obránce Berešíka a brankáře Dočekala. I přesto jsme měli dobré sekvence hry, kdy jsme soupeře dokázali přehrát, vytvořit si brankovou příležitost, ale produktivita byla nulová. Ve druhém poločase, za který musím chlapce pochválit, jsme dominovali v nátlakové hře. Zlín jsme až na pár ojedinělých rychlých protiútoků, ze kterého padl i čtvrtý gól, k ničemu nepustili. Vstřelili jsme dvě branky Fulnekem a Uhrem a vytvořili si několik zajimavých situací před zlínskou brankou, které jsme opět nedokázali proměnit.“

U17

MFK OKD Karviná U17 – FK Čadca st.dorost 4:1 (2:0)

Branky Karviné: 20. Puchel, 30. Strohalm, 42. Putyera, 78. Koziol

Sestava Karviné: Novák (70. Pastornický) – Szkuta, Seidler (41. Ceremuga), Leibl, Kurz – Strohalm, Koziol, Kalous, Puchel (60. Řapek) – Puškáč (41. Moskál), Kubiena (41. Putyera).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Utkání v mrazivém dopoledni proběhlo, v prvním poločase, podle našich představ. Soupeře jsme přehrávali, dostávali se do šancí, které jsme proměnili. Ve druhém poločase jsme vystřídali několik hráčů. Ti však nenavázali na kvalitní výkon z prvního poločasu, čehož Čadca využila ke snížení skóre. Od 60. minuty se naše hra opět zlepšila a zápas jsme zaslouženě vyhráli.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii