Generální partner
Světlý režim
20. únor 2013

Dorost: Porážky s Libercem a Stonavou

Na úvod herního soustředění prohrál tým U19 se Slovanem Liberec po nevídané přestřelce 5:7. Mladší dorost U17 hostil na domácím hřišti muže Stonavy a po nejhorším utkání v průběhu zimní přípravy podlehl soupeři 1:3.

U19

FC Slovan Liberec U19 – MFK OKD Karviná U19 7:5 (3:3)

Branky Karviné: 3. a 73. Fulnek, 35. Procházka, 37. Kurušta, 49. Duda

Sestava Karviné: Pecha – Badura (50. Cienciala), Káňa, Roman, Derik (50. Kloda) – Procházka, Tomšů (46. Siekiera), Šimák (65. Duda), Fulnek – Kurušta (50. Ryšavý), Duda (50. Uher).

Trenér Petr Gibala: „Podle výsledku to vypadá, že jsme spíše hráli hokej. Přestože jsme inkasovali sedm branek, tak si dovolím tvrdit, že kdybychom podali náš optimální výkon, tak Liberec porazíme. V těžších zápasech nás neustále trápí jedna věc. Soupeř vytěží z minima maximum. My si vytvoříme podobné příležitosti jako protivník, ale nejsme tak produktivní v koncovce a předfinální fázi, což se pak projeví na konečném skóre.“

U17

MFK OKD Karviná U17 – FK Stonava 1:3 (0:0)

Branka Karviné: 64. Puchel

Sestava Karviné: Novák - Jadamík (41. Ceremuga), Seidler, Leibl (80. Kurz), Szkuta - Pavelka (41. Puškáč), Koziol, Kalous, Putyera (60. Strohalm) - Moskál, Puchel.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Proti Stonavě jsme odehráli nejhorší utkání v přípravném období. Zápas ovlivnilo několik faktorů. Neproměňování vyložených šancí včetně penalty, hrubé podcenění soupeře, laxní přístup, špatný výkon Leibla a celé obrany, slabý výkon Kalouse s Koziolem a především tragický výkon Moskála s Puchelem."

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.