Generální partner
Světlý režim
8. březen 2013

Mladší dorostence čeká herní soustředění

Pětidenní herní soustředění v Roudnici nad Labem absolvují od soboty do středy karvinské mladší dorosty. Na programu mají kromě tréninkových jednotek také tři zápasy. V neděli proti Bohemians Praha 1905, v úterý s Libercem a ve středu s Teplicemi.

Ladit formu, získat zkušenosti a zahrát si proti soupeřům, se kterými běžně nehrají. To je ve zkratce náplň herního kempu mladších dorostů. Svěřenci Miroslava Štěpánka a Romana Westa odjíždějí směr Roudnice nad Labem v sobotu dopoledne. „Bude to náročné. Během pěti dnů sehrajeme tři těžká a velmi kvalitní utkání. Konfrontace to bude zajímavá a velmi poučná, protože s těmito týmy se v soutěži nepotkáváme,“ řekl trenér týmu U16 Roman West.

Kromě zápasů budou na programu také tréninkové jednotky zakončené večerní regenerací a posilovnou. „Tohle jsou standardní věci. Na pondělí také máme naplánovanou cestu do Prahy, aby si hráči vyčistili hlavy a podívali se po hlavním městě,“ doplnil Roman West.

Plán zápasů

10. března MFK OKD Karviná U17 - Bohemians Praha 1905 U17 (11:00)

10. března MFK OKD Karviná U16 - Bohemians Praha 1905 U16 (13:00)

12. března MFK OKD Karviná U17 - FC Slovan Liberec U17 (11:00)

12. března MFK OKD Karviná U16 - FC Slovan Liberec U16 (13:00)

13. března MFK OKD Karviná U17 - FK Teplice U17 (11:00)

13. března MFK OKD Karviná U16 - FK Teplice U16 (13:00)

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii