Mlade talenty

Petr Mašlej: K úspěchu povede odvaha a důraz

08.03.2013 | redakce
 

Petr Mašlej: K úspěchu povede odvaha a důraz V neděli odpoledne vypukne pro Karvinou jarní část FNL zápasem ve Znojmě. Minulý týden se celé kolo odložilo kvůli nezpůsobilým terénům. Trenér Petr Mašlej bude mít k dispozici takřka kompletní kádr a přeje si konečně uspět na hřišti soupeře.

 

S týdenním odstupem, přišlo vám nakonec vhod odložení jarního startu?

Ano, přišlo. Hráči si navykli na přírodní trávu. Navíc jsme měli možnost vidět Znojmo přímo v akci proti Ústí nad Labem.

Týmy se znají, navíc se spolu střetly před šesti týdny v rámci Tipsport ligy, kdy Znojmo vyhrálo 3:1. Ale přeci jen, na koho si dát v dresu soupeře největší pozor?

Hru Znojma tvoří především čtveřice Heinz, Okleštěk, Nepožitek a Helísek. Ti jsou hodně nebezpeční.

Jaký zápas očekáváte? Podobný tomu, jaký byl k vidění v podzimní části v Karviné nebo Znojmo bude na domácím trávníku hrát jinak?

Podle mě budou víc držet míč a kombinovat, u nás spoléhali spíše na brejky. Tomu nahrává i přítomnost Marka Heinze. Ale jsme na to připravení.

Jen čtyři kluby prozatím nedokázaly získat na soupeřově hřišti tři body. Je to střížkovská Bohemka, Opava, Táborsko a právě Karviná. Navíc soupeři máte co vracet za podzimní porážku 0:1. Je to extra motivace navíc?

Přesně tak. Ale nesmíme se ohlížet, jestli hrajeme doma nebo venku. Body potřebujeme a je jedno, kde hrajeme. Musíme být ve hře více odvážnější a důraznější. Pokud se nám toto podaří, můžeme uspět.

Jak jsou na tom hráči po zdravotní stránce?

Kádr je kompletní až na Davida Puškáče, který není fit. Uzdravil se i Vladimír Mišinský, kterého však pošleme rozehrát za béčko, které v sobotu nastoupí v Třinci.

Máte jasno o tom, kdo půjde do nedělního zápasu s kapitánskou páskou?

Ano. Kapitánem bude David Mikula. Je dominantní a jde všem příkladem. Tady nebylo o čem debatovat, volba byla jasná.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
dnes - a) sektor C4-řada 3- sedadlo 11, b) sektor B5-řada 5-sedadlo 17, c) sektor D4-řada 5-sedadlo 22, d) sektor D5-řada -sedadlo 32. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Plzni budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny a jako bonus obdrží každý po dvou vstupenkách na futsal ČR-Nizozemsko, které se bude hrát v Karviné 3.12.

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem