Generální partner
Světlý režim
9. březen 2013

Rezerva na Třinec nestačila

Předposlední přípravný zápas prohrál tým Jindřicha Dohnala u lídra MSFL z Třince 0:2. Obě branky vstřelil našemu béčku třinecký útočník Tomáš Gavlák.

V úvodu zápasu toho moc k vidění nebylo. Hosté dodržovali taktické pokyny, které dostali od trenéra Dohnala. Dopředu to také nijak slavné nebylo kromě jednoho pokusu Vladimíra Mišinského. První branka padla po půlhodině a chybě karvinských hráčů. „Udělali jsme jednu chybu, spíše hrubku, a Třinec toho využil,“ řekl trenér Jindřich Dohnal. Domácí Gavlák postupoval sám po nepovedené ofsajdové pasti na brankáře Hájka, kterého prostřelil.

Druhý poločas byl na šance bohatší. Oba týmy měly nějaké příležitosti ke skórování, ale prosadili se opět domácí zásluhou Gavláka, který tak po přiťuknutí od Václava Juřeny vstřelil svůj druhý gól v zápase. Své šance během druhé půle nevyužili Janík, Šimák nebo Hoffmann, proto odjela karvinská rezerva z Třince bez gólové radosti a tudíž také s porážkou.

„Do zápasu jsme šli s tím, že nebudeme riskovat a otevírat obranu, protože Třinec má kvalitu a ne nadarmo vede třetiligovou soutěž. To se nám dařilo půlhodiny. Poté jsme dostali lacinou branku. Druhý poločas už byl lepší, vytvořili jsme si snad čtyři dobré příležitosti ke skórování, ale kluci je nevyužili. Scházela nám přesnost a kvalita ve finální fázi, kdy jsme několikrát v rychlém brejku zbytečně ztratili míč. Kluci hráli na hranici možností, ale soupeř byl lepší,“ zhodnotil zápas Jindřich Dohnal.

Fotbal Třinec – MFK OKD Karviná B 2:0 (1:0)

Branky: 31. a 56. Gavlák

Sestava Karviné: Hájek (46. Pindroch) – Žebrok, Skácelík, Homola, Fiala (46. Badura) – Janík, Hoffmann – Fulnek, Kurušta, Zahatlan (65. Uher) – Mišinský (46. Šimák).

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii