Generální partner
Světlý režim
10. březen 2013

Dorosty zničily Bohemku z Ďolíčku

Výborné zápasy odehráli mladší dorostenci v Roudnici nad Labem proti Bohemians Praha 1905. Předvedli se především David Egri a Erik Puchel. Egri stihl za 35 minut vstřelit čtyři branky, když už po třinácti minutách zkompletoval hattrick. Puchel vstřelil tři branky sedmnáctce Bohemky.

U17

MFK OKD Karviná U17 – Bohemians Praha 1905 U17 5:2 (4:0)

Branky Karviné: 10., 20. a 33. Puchel, 26. Putyera, 42. Kalous

Sestava Karviné: Novák – Jadamík, Leibl, Kalous, Szkuta (41. Ceremuga) – Strohalm (41. Malík), Koziol, Puškáč (60. Molnári), Putyera – Moskál, Puchel.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Odehráli jsme výborné utkání s velmi kvalitním soupeřem. V prvním poločase měli hosté mírnou převahu, ale naše velmi dobře pracující obrana je k ničemu vážnějšímu nepustila. Naopak my jsme trestali bleskovými brejky dvojicí Moskál x Puchel, kdy je výborně doplňovali hráči druhé vlny. Dvě obdržené branky v posledních pěti minutách zkazilo pouze výsledkový dojem, herně to bylo výborné. Jsme byli spokojení.“

U16

MFK OKD Karviná U16 – Bohemians Praha 1905 U16 7:3 (6:1)

Branky Karviné: 7., 12., 13. a 35. Egri, 10. Pavelka, 26. Řapek, 70. Pavlík

Sestava Karviné: Ciupa (41. Mušec) – Pavlík, Seidler (41. Ženíšek), Pavelka, Lichtblau (41. Budina) – Karkoschka (41. Michalisko), Mareček (41. Kolek), Blanik – Egri, Kubiena (41. Stallmach), Řapek.

Trenér Roman West: „Podařilo se nám přímo impozantně vstoupit do utkání, když jsme si vysokým presinkem v rozestavení 4-3-3 vytvořili během prvních patnácti minut čtyři brankové šance. Všechny jsme přitom dokázali proměnit v góly. Celý první poločas jsme velmi dobře bránili a dostávali jsme se dobrou kombinační hrou do dalších příležitostí. Nakonec se skóre první půle zastavilo na stavu 6:1. Do druhého poločasu jsme vystřídali šest hráčů a na hře to bylo znát. Soupeř nás přitlačil a my hráli už jen na rychlé protiútoky. Konečné vítězství 7:3 nad technicky vybaveným soupeřem je velice cenné.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii