Generální partner
Světlý režim
14. březen 2013

Tým U15 podlehl vysoko Baníku

Karvinští starší žáci U15 nezvládli středeční utkání proti Baníku a podlehli mu vysoko 1:7. Z výhry se radoval tým U13, který si poradil s výběrem Palkovic 5:2. Hráli také starší žáci C, kteří deklasovali Stonavu 12:0.

U15

MFK OKD Karviná U15 - FC Baník Ostrava U15 1:7 (1:5)

Branka Karviné: 25. Berešík

Sestava Karviné: Jóba (36. Andrle) - Kondziolka, Michalidis, Poštulka, Hujo - Jaworski (36. Bolec), Lingr, Makula, Všetička (36. Špaček) - Berešík, Wenglorz (36. Banot).

Trenér Jan Laslop: „Výsledek je obrazem dění na hřišti. Soupeř byl ve všech činnostech lepší a naši hráči mu ještě k tomu pomohli svým ustrašeným výkonem plným nepřesností.“

U13

MFK OKD Karviná U13 - Sokol Palkovice (starší+ml. žáci) 5:2 (3:1)

Branky Karviné: 28. a 38. Brzóska, 15. Kaczmarczyk, 22. Ostáš, 55. Biják

Sestava Karviné: Kux (31. Skocz) - Zorychta (31. Dobeš), Motloch (31. Bijok), Bielan (31. Madej) - Vlachovský (31. Ponča), Kaczmarczyk, Ostáš (31. Mrózek) - Brzóska.

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání z družstvem Palkovic jsme zvládli vcelku dobře. Problém nám jen dělal rychlý a jednoduchý přechod soupeře do útočného pásma. Částečně můžu být spokojený s předvedenou hrou až na spoustu odevzdaných míčů díky nepřesné přihrávce. Tyto nepřesnosti musíme postupně odstraňovat, abychom si v budoucnu vytvářeli více brankových příležitostí.“

Starší žáci C

MFK OKD Karviná st. žáci C - SK Stonava 12:0 (7:0)

Branky: Lotter, Egermajer a Kandaras po 3, Salomon 2, Sagan 1

Trenér Petr Špička: „Soupeř nás příliš neprověřil. Hrálo se takřka výhradně pouze na jednu branku. Kluci si zastříleli a z třiceti střel se přesně trefili dvanáctkrát. Hosté nestačili po všech stránkách.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii