Generální partner
Světlý režim
15. březen 2013

Legierski, Fulnek a Kurušta oceněni

Ve čtvrtek proběhlo v MěDK slavností vyhlášení nejúspěšnějších sportovců města Karviné za rok 2012. Městský fotbalový klub mě také své oceněné zástupce, konkrétně Jakuba Legierskeho, Jakuba Fulneka a Lukáše Kuruštu.

První dva jmenování si pro cenu, z rukou Reného Bolfa, přišli osobně. Za Lukáše Kuruštu, který si plní reprezentační povinnosti s týmem do 18 let, převzal ocenění Petr Mašlej. „Po pěti letech v Karviné jsem cenu dostal poprvé. Vážím si toho a zároveň to je pro mě překvapení,“ prohlásil Jakub Legierski. Podobně hovořil také Jakub Fulnek. „Já jsem byl oceněný už podruhé. Jsem rád, že jsem tady mohl být a cenu si opět převzít,“ řekl hráč dorosteneckého týmu U19.

Všichni tři fotbalisté jsou mládežnickými reprezentanty. Jakub Legierski válí za polský reprezentační výběr do 19 let, Jakub Fulnek za český tým do 19 let a Lukáš Kurušta je členem reprezentace do 18 let.

Slavnostním, hodinu a půl dlouhým, galavečerem provázel sportovní moderátor Jan Smetana. Hudební vložku obstarala Olga Lounová nebo vítěz pěveckého X-Faktoru Jiří Zonyga.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii