Generální partner
Světlý režim
15. březen 2013

Zápasový zpravodaj plný zajímavostí

S prvním domácím utkáním vyjde také první zápasový zpravodaj, který už ponese nový název. Jaký? To nyní neprozradíme. Zpravodaj bude samozřejmě slosovatelný. V poločasové soutěži se bude hrát o poukázku v hodnotě 1000 Kč od Adidasu.

Co zajímavého se v zápasovém zpravodaji dočtete? Úvodní slovo tentokrát obstaral nový sportovní manažer klubu Lubomír Vlk. Zajímavý je rovněž rozhovor s novou posilou klubu, záložníkem Peterem Hofericou. Jak sám říká, tak karvinské angažmá je jeho prvním zahraničním. Proti jakému nejzvučnějšímu klubu v kariéře hrál, jací jsou a byli fanoušci v Ružomberku, jak vzpomíná na trenéra Aleše Křečka nebo komu fandí? Na to všechno se v rozhovoru dozvíte odpovědi.

Dále nabídneme článek shrnující přípravu staršího dorostu U19 před jarními boji v Moravskoslezské dorostenecké lize nebo zabrousíme k přejmenování II. ligy na nově vzniklou Fotbalovou národní ligu. Také nebudou chybět řádky o čtvrtečním slavnostním vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Karviné, kde měl Městský fotbalový klub hned tři oceněné. Samozřejmostí je rovněž krátké představení našeho soupeře, v tomto případě Bohemians Praha 1905.

Kromě zpravodaje bude také bohatý doprovodný program pro děti. Se svým vybavením přijede Promoteam Hitrádia Orion a nesmíme zapomenout také na autogramiádu Reného Bolfa. To všechno už tuto neděli v rámci 19. kola FNL při příležitosti zápasu MFK OKD Karviná vs. Bohemians Praha 1905.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii