Generální partner
Světlý režim
16. březen 2013

Generálka vyšla Orlové, béčko prohrálo o gól

Poslední přípravný zápas před startem Divize sk.E karvinské béčko prohrálo. Na umělé trávě v Orlové podlehlo místní Slavií 0:1 brankou z 69. minuty.

Trenér Jindřich Dohnal mohl po několikazápasové absenci počítat s uzdraveným Přemkem Pavlíkem, kterému před třemi týdny jeden z hráčů Dětmarovic prošlápl nohu skrz kopačku. V sestavě se také objevilo několik hráčů áčka. Oba brankáři, stoper Josef Hoffmann a záložníci Mariusz Sobala s Davidem Puškáčem.

Zápas se nesl v opatrném duchu, hosté působili v úvodním dějství zakřiknutě. Ve druhé půli to už bylo lepší a přišly také karvinské šance, které bohužel zůstaly nevyužity. Rozhodující moment se zrodil v 69. minutě, kdy se po dorážce prosadil domácí stoper Švrček a určil konečné skóre zápasu.

Karvinská rezerva tak zakončila přípravné období těsnou porážkou. Už příští neděli však zajíždí k prvnímu mistrovskému utkání do Kravař, kde se bude hrát od 15 hodin.

FK Slavia Orlová – MFK OKD Karviná B 1:0 (0:0)

Branka: 69. Švrček

Sestava Karviné: Hájek (46. Pindroch) – Skácelík, Hoffmann, Hrtánek, Žebrok – Janík, Sobala – Pavlík, Puškáč, Šimák (46. Kloda) - Koutný.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii