Mlade talenty

Obnovená premiéra Jiřímu Homolovi vyšla

20.03.2013 | redakce
 

Obnovená premiéra Jiřímu Homolovi vyšla V neděli prožil obnovenou premiéru v karvinských barvách Jiří Homola, který se postavil do stoperské dvojice vedle kapitána Davida Mikuly.

 

Remízová zápas, navíc bez obdrženého gólu. Jiří Homola se do Karviné vrátil pomoct k lepším výsledkům. Proti vedoucímu celku FNL, Bohemians Praha 1905, se to zčásti podařilo. „Každého defenzivního hráče nula vzadu potěší. Jsme rádi, že se neinkasovalo. Podržel nás také Lukáš Paleček v brance při dvou šancích hostujícího Štochla. Ale štěstí ke sportu obecně patří,“ usmíval se zkušený dvaatřicetiletý zadák.

Příležitost od trenérů dostal Jiří Homola ve druhém jarním zápase. Ten úvodní ve Znojmě ještě vynechal a byl se rozehrát v rezervním týmu. „Potřeboval jsem odstranit ještě nějaké fyzické nedostatky, absolvoval jsem i různé individuální tréninky. Zatím to ještě není stoprocentní, ale postupem času to určitě bude lepší a lepší.“ Kdy naposledy nastoupil za nějaký rezervní celek, si Jiří Homola přesně nepamatuje. „No možná v Jablonci před čtyřmi lety, ale úplně jistý si nejsem,“ řekl.

Před příchodem do Karviné se mimo jiné připravoval s třetiligovým Kolínem. „Samozřejmě ty tréninky nebyly na takové úrovni, ale byl jsem za to rád. Proto jsem tedy ze začátku mého působení tady více trénoval a rozehrával se v béčku,“ vysvětlil Homola. Ten si svým výkonem řekl o základní sestavu i v sobotu ve Vlašimi. „To uvidíme. Trenéři si musí vyhodnotit, jak jsem hrál a jestli mi dají důvěru,“ řekl skromně.

V sobotu je na programu zápas ve Vlašimi, která stejně jako Karvinští, potřebuje body. „Bude to hodně obtížný zápas. Vlašim je v tabulce pod námi pouze o jediný bodík. Rozhodně bude důležité udržet koncentraci a hrát disciplinovaně jako proti Klokanům a počkat si na chybu nebo využít nějakou standardní situaci,“ prohlásil Jiří Homola. Právě standardní situace by mohly rozhodnout. V nedělním zápase z nich právě on hrozil, ale žádná se neujala. „Bylo to tam pár závarů. Ale tyto situace nacvičujeme a jednou to tam spadne,“ je plný optimismu Jiří Homola. Třeba se tak stane právě ve Vlašimi…

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem