Generální partner
Světlý režim
25. březen 2013

Starší žáci rozstříleli neškodný Bílovec

Dvaadvacet branek dokázali vstřelil starší žáci ve dvou utkáních proti Bílovci. Velkou pohodu si do zápasu přenesli Jakub Hejda s Danielem Piechou, kteří sami pokořili hostující celek deseti přesnými zásahy. Za zmínku rovněž stojí hattrick Martina Berešíka z týmu U15.

U15

MFK OKD Karviná U15 - ŠSK IR-PROGRES Bílovec U15 7:0 (3:0)

Branky: 12., 56. a 65. Berešík, 16. a 44. Lingr, 20. Štěrba, 54. Dostál

Sestava Karviné: Jóba (36. Andrle) - Kondziolka, Michalidis, Poštulka, Hujo - Jaworski (50. Jaworski), Lingr (50. Makula), Štěrba, Brevčinský (36. Chloň) - Berešík, Dostál.

Trenér Jan Laslop: „Výsledek odpovídá dění na hřišti. Soupeř prakticky neohrozil naší branku a my si měli možnost vyzkoušet hru do přehuštěné obrany.“

U14

MFK OKD Karviná U14 - ŠSK IR-PROGRES Bílovec U14 15:2 (7:1)

Branky Karviné: 3, 16., 53., 59. a 60. Hejda, 30., 33., 41., 56. a 61. Piecha, 18. a 55. Kostorz, 40. a 45. Swaczyna, 32. Kožusznik

Sestava Karviné: Jedynak (36. Lipták) - Sembol, Cieslawski, Kožusznik, Szotkowski - Hejda, Parchanský, Pawlowicz, Kostorz, Swaczyna - Piecha.

Trenér Martin Špička: „Hosté z Bílovce vstoupili do utkání aktivně a hned ve druhé minutě se ujali vedení. Pro další vývoj utkání byla důležitá brzká odpověď z naší strany, kdy se nám podařilo o minutu později vyrovnat. Soupeř hrál úvodní čtvrthodinu velmi dobře. Poté však nastal zlom, kdy jsme vstřelili během dvou minut dvě branky a rozhodli tak zápas v náš prospěch. Od tohoto momentu se soupeř sesypal a na hřišti už bylo pouze jedno družstvo. Jsem rád, že se nám generálka na jarní část sezóny vyvedla, protože původně jsme vůbec utkání nechtěli hrát pro početnou marodku. Z dvaadvaceti hráčů jich bylo zdravých a připravených pouze třináct.“

Starší žáci C

FC IRP Český Těšín - MFK OKD Karviná st. žáci C 5:2 (1:0)

Branky Karviné: 52. a 68. Salamon

Sestava Karviné: Lipták - Tanert, Gatnár, Salamon, Kadlec - Špernoga, Vrba, Zeisberger, Egermajer - Skalka, Stařičný, Kandaras.

Trenér Petr Špička: „Domácí vyhráli zaslouženě, protože si vytvořili více brankových příležitosti, které proměnili. Naši kluci měli pouze dvě šance, ale obě využili. Hráli jsme v okleštěné sestavě kvůli nemoci, proto jsme nemohli soupeři více vzdorovat."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii