Generální partner
Světlý režim
26. březen 2013

O termínech odložených zápasů je jasno

Odložená první jarní kola z víkendu už mají svůj náhradní termín. Jako první vyrovnají své resty žákovské celky a následně také dorost U19.

STK na základě klimatických podmínek doporučila ŘK FAČR M víkendová utkání v termínu 22.-24.března v plném rozsahu odložit. Náhradní termíny jsou následující. Divizní soutěž, ve které má své místo také karvinský rezervní celek, má doporučené datum odehrání odloženého 18. kola ve středu 29. května od 17 hodin. Náš rezervní celek se představí v Kravařích.

Starší dorost U19 pojede k důležitému utkání do Frýdku-Místku ve středu 24. dubna. Zápas by měl začít v 16 hodin. „Kluci už byli na zápas v daném termínu nažhavení a připravení, takže odložení nebylo nic příjemného. Ale bereme to tak, že si aspoň zahrajeme na kvalitnějším terénu,“ řekl trenér týmu U19 Petr Gibala.

Mladší dorosty svá utkání proti Břeclavi sehrají až v červnu, přesněji ve středu 12. června. To znamená, že poslední dvě kola této sezóny odehrají na domácím trávníku. V posledním kole totiž budou hostit Zbrojovku Brno. Co se týče žákovských soutěží, tak týmy U15 a U14 přivítají Valašské Meziříčí ve středu 10. dubna a ve stejný termín, ale v Přerově se představí žákovské týmy U13 a U12.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii