Generální partner
Světlý režim
27. březen 2013

Karviná mění trenéry

MFK OKD Karviná vyměnilo trenéry. Jana Páníka a Petra Mašleje nahradil ve středu odpoledne Josef Mazura. Končí celý trenérský tým, kromě kondičního kouče.

Šestapadesátiletý kouč, který naposledy vedl SFC Opava, se s klubem dohodl na smlouvě na dobu neurčitou. K mužstvu společně s ním přichází jako asistent a zároveň trenér brankářů Karel Stromšík.

Josef Mazura

Narodil se 23. dubna 1956. Bývalý obránce a reprezentant Československa je držitelem zlaté olympijské medaile z roku 1980 v Moskvě. V lize odehrál 164 utkání a vstřelil jeden gól. Hrál za Zbrojovku Brno s níž v roce 1978 získal titul mistra ligy, jediný v historii klubu. Trénoval například Drnovice, Zbrojovku Brno nebo naposledy SFC Opava.

Karel Stromšík

Narodil se 12. dubna 1958 v Novém Jičíně. Československý brankář, účastník MS ve Španělsku v roce 1982. V reprezentaci odchytal 4 zápasy, z toho dva právě ve Španělsku na mistrovství světa. V letech 1978-1986 hrál za Duklu Praha se kterou získal dva mistrovské tituly a jednou triumfoval i v poháru. Z trenérských angažmá stojí za zmínku především to v daleké a pro nás exotické Malajsii.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii