Generální partner
Světlý režim
28. březen 2013

Béčko zahájí jaro proti Slavičínu

Snad již nic nezabrání startu divizní soutěže, ve které figuruje karvinský rezervní celek. Tomu patří po podzimní části desátá příčka s minimální ztrátou na vyšší patra.

„Chtěli bychom se pohybovat v horní polovině tabulky. Umístění do pátého místa bych považoval za úspěch. Opravdu rozdíly v tabulce jsou minimální a budou se rychle měnit. Věřím, že se to může povést,“ je optimistou trenér Jindřich Dohnal. V sobotu odpoledne budou mít jeho svěřenci první pokus se k tomuto cíli přiblížit. Na Kovoně přivítají Slavičín, kterému mají co oplácet. Na podzim tomuto soupeři podlehli vysoko 0:5.

Celá zimní příprava proběhla bez problémů. Tým sehrál řadu přípravných zápasů, ve kterých se představili jak hráči z áčka, tak z dorosteneckého týmu U19. „S přístupem hráčů jsem byl spokojen. Delší pauzu měli kvůli zranění Přemek Pavlík s Lukášem Górniokem, ale oba jsou již v plném tréninku. Kádr jsme doplnili o Jana Žebroka, který se vrátil z hostování,“ doplnil trenér Dohnal.

Přehled odehraných přípravných utkání

Karviná B - MFK Havířov 5:1

Karviná B - Hlučín 0:1

Karviná B - Pawlowice 4:1

Karviná B - Dětmarovice 2:3

Karviná B - Rybnik 0:5

Karviná B - Heřmanice 5:1

Fotbal Třinec - Karviná B 2:0

Slavia Orlová - Karviná B 1:0Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii