Mlade talenty

Michal Gonda je zpátky v Karviné

29.03.2013 | redakce
 

Michal Gonda je zpátky v Karviné Karvinští hlásí posilu do záložní řady. Ze slovenského TJ Gabčíkovo se vrátil zpátky do Karviné Michal Gonda. V týmu se po několika letech opět setkal s trenérem Josefem Mazurou, který ho vedl už ve Slovácku.

 

Michale, v prosinci jste z Karviné odešel. Nyní, na konci března, jste zpátky. Čím to, že jste se rozhodl návratu?

Byl jsem v kontaktu s Petrem Mašlejem, řešili jsme různé věci a nakonec jsme se dohodli na návratu.

V týdnu se však změnila situace. Ve středu převzal tým nový trenér Josef Mazura. Jaký z něho máte pocit?

Já pana Mazuru znám ze Slovácka, kde mě trénoval. Stále na mě působí vlastně jako předtím. Nemyslím si, že by se nějak změnil. Bude to v pohodě.

Sledoval jste nějakým způsobem přípravná utkání a začátek jarní části?

Ano sledoval jsem, ale jen zprostředkovaně. Zápasy jsem neviděl, takže je těžké to nějak komentovat. Ale zastávám názor, že je vždy lepší nevyhrávat tolik v přípravě, protože pak ta mistrovská utkání za moc nestojí.

Předpokládám, že s hráči v kabině nebyl problém. S většinou se znáte. Možná jediná změna je vaše nové číslo dresu. Nyní budete hrát s pětadvacítkou, protože osmičku obsadil Mariusz Sobala. Měl jste nějaký zvláštní požadavek?

Nechtěl jsem akorát devatenáctku, jinak mi to bylo jedno. Kluky znám, byl jsem pryč vlastně jen tři měsíce, takže všechno bez problémů.

V neděli je na programu duel proti Varnsdorfu. Pohled na tabulku není růžový a chce to bezpodmínečně urvat tři body. Co vymyslet na soupeře, který na jaře odehrál pouze jeden zápas?

To je jednoduché. Dát tři góly a žádný nedostat. (úsměv)

Při odchodu během prosince jste prozradil, že čekáte se ženou přírůstek do rodiny. Už se malé narodilo?

Ještě ne. Termín máme na přelomu května a června.

• Sobotní výsledky st. žáků
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem