Mlade talenty

Úspěšní dorostenci poobědvali s primátorem

18.06.2013 | redakce
 

Úspěšní dorostenci poobědvali s primátorem Starší dorostenci, kteří vybojovali postup do I. dorostenecké ligy, se v pondělí setkali se zástupci klubu a primátorem statutárního města Karviná Tomášem Hanzlem na slavnostním obědě.

 

Na začátku této společenské akce nejprve předseda klub Ing. Jan Wolf a následné také primátor Karviné Tomáš Hanzel poděkovali celému kolektivu včetně realizačního týmu za vynikající sezónu. Poté z jejich rukou obdrželi památeční dresy a kšiltovky, kterými si budou moci v budoucnu tento úspěch připomínat.

„Kluci dosáhli na vynikající úspěch. Je výborné, že i Karviná uvidí vrcholný mládežnický fotbal. Mé poděkování patří samozřejmě všem hráčům, ale také trenérům, kteří na tom mají zásluhu. Ty sice není tolik vidět, ale o to víc jim patří můj dík,“ konstatoval předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Radost měl pochopitelně i primátor města. „Postup do I. dorostenecké ligy je velký úspěch. Hráči se budou nyní potkávat s těmi nejlepšími týmy z celé republiky. Věřím, že i nadále budou perfektně reprezentovat klub, město i sami sebe," řekl Tomáš Hanzel.

Fotogalerie

           
 

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem