Generální partner
Světlý režim
18. červen 2013

Úspěšní dorostenci poobědvali s primátorem

Starší dorostenci, kteří vybojovali postup do I. dorostenecké ligy, se v pondělí setkali se zástupci klubu a primátorem statutárního města Karviná Tomášem Hanzlem na slavnostním obědě.

Na začátku této společenské akce nejprve předseda klub Ing. Jan Wolf a následné také primátor Karviné Tomáš Hanzel poděkovali celému kolektivu včetně realizačního týmu za vynikající sezónu. Poté z jejich rukou obdrželi památeční dresy a kšiltovky, kterými si budou moci v budoucnu tento úspěch připomínat.

„Kluci dosáhli na vynikající úspěch. Je výborné, že i Karviná uvidí vrcholný mládežnický fotbal. Mé poděkování patří samozřejmě všem hráčům, ale také trenérům, kteří na tom mají zásluhu. Ty sice není tolik vidět, ale o to víc jim patří můj dík,“ konstatoval předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Radost měl pochopitelně i primátor města. „Postup do I. dorostenecké ligy je velký úspěch. Hráči se budou nyní potkávat s těmi nejlepšími týmy z celé republiky. Věřím, že i nadále budou perfektně reprezentovat klub, město i sami sebe," řekl Tomáš Hanzel.

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?