Generální partner
Světlý režim
26. červen 2013

Je rozlosováno! Začínáme ve Varnsdorfu

Je jasno! Karvinští fotbalisté zahájí Fotbalovou národní ligu ve Varnsdorfu. Následovat bude domácí duel proti Hradci Králové. Rozhodl o tom dnešní losovací aktiv v Praze.

Dalekou cestu do Varnsdorfu absolvují svěřenci Josefa Mazury hned v prvním kole. „Taková je realita a bereme to v pohodě. Podzimní část začínáme i končíme venku. Možná to tak bude nakonec lepší. Nejdůležitější však bude vstup do soutěže, první tři kola ukážou, jak na tom jsme,“ komentoval los trenér Mazura.

Domácím fanouškům se Karvinští poprvé představí v neděli 4. srpna, kdy na Městský fotbalový stadion v Karviné-Ráji přijede exligový Hradec Králové. Poté bude na programu derby ve Frýdku-Místku, následně přivítáme Ústí nad Labem a zajíždíme do Vlašimi. V rámci 6.kola přijede do Karviné Baník Most. Následovat bude výjezd na střížkovskou Bohemku a v 8. kole dojde na souboj s Loko Vltavínem, vítězem ČFL, na domácím hřišti.

Druhou část podzimu zahájí naši fotbalisté v Pardubicích. Po tomto zápase budou následovat dva domácí duely za sebou. Nejprve přijede Zlín a týden nato Třinec. Po domácím dvojutkání bude na pořadu zápas v hlavním městě proti Viktorii Žižkov. V rámci 13.kola se v Karviné představí druhý exligista, Dynamo České Budějovice.

V posledních třech duelech se naši hráči představí dvakrát venku. Nejprve v Táborsku, potom budeme hostit Sokolov a podzim zakončíme předehrávkou 16.kola v Hradci Králové.

Program utkání MFK OKD Karviná ve FNL 2013/2014 - podzim (zatím bez data a času utkání)

1.kolo: FK Varnsdorf - MFK OKD Karviná

2.kolo: MFK OKD Karviná - FC Hradec Králové

3.kolo: MFK Frýdek-Místek - MFK OKD Karviná

4.kolo: MFK OKD Karviná - FK Ústí nad Labem

5.kolo: FC Graffin Vlašim - MFK OKD Karviná

6.kolo: MFK OKD Karviná - FK Baník Most

7.kolo: Bohemians Praha - MFK OKD Karviná

8.kolo: MFK OKD Karviná - Loko Vltavín

9.kolo: FK Pardubice - MFK OKD Karviná

10.kolo: MFK OKD Karviná - FC Fastav Zlín

11.kolo: MFK OKD Karviná - Fotbal Třinec

12.kolo: FK Viktoria Žižkov - MFK OKD Karviná

13.kolo: MFK OKD Karviná - SK Dynamo České Budějovice

14.kolo: FC MAS Táborsko - MFK OKD Karviná

15.kolo: MFK OKD Karviná - FK Baník Sokolov

16.kolo: FC Hradec Králové - MFK OKD Karviná

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.