Generální partner
Světlý režim
28. červen 2013

Třetím soupeřem v přípravě bude Opava

Papírově nejslabší soupeř v dosavadním průběhu přípravy čeká na svěřence Josefa Mazury v sobotu dopoledne. Ve Velkých Hošticích se střetnou s Opavou, která bude od nové sezóny, po sestupu z Fotbalové národní ligy, hrát pouze MSFL.

Kouč Karviné Josef Mazura opavského soupeře v této fázi přípravy kvituje. „První zápasy jsme hráli proti celkům z nejvyšší soupeře. Nyní to bude jinak, budeme muset tvořit a určitě více útočit. Naši ofenzivní hráči tak budou mít možnost a prostor se ukázat. Předpokládám totiž, že Opava bude vycházet hlavně z defenzivy,“ prohlásil Mazura.

Pro opavské hráče to bude vůbec první přípravné utkání. „Zápasem s Karvinou zakončíme první týden přípravy. Je dobře, že hned na úvod potkáme silného soupeře,“ uvedl pro klubový web trenér SFC Jan Baránek. Ten v zápase hodlá především zkoušet hráče, kteří se vrátili z hostování nebo jsou v klubu na zkoušku.

Opa tábory mají jistě v živé paměti poslední vzájemný duel, který se konal v rámci FNL v půlce dubna na karvinské půdě. Domácí tým porazil Opavu vysoko 5:2. Zápas SFC Opava – MFK OKD Karviná se hraje v sobotu 29.června od 10:30 hodin ve Velkých Hošticích, asi 5km od Opavy.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii