Mlade talenty

Čáslav byla hratelná, shodují se hráči

04.08.2009 | Redakce
 

Čáslav byla hratelná, shodují se hráči Neúspěšně vstoupili karvinští fotbalisté do druhé ligy. Přesto snese výkon celého mužstva přísná měřítka. Herně jsme nepropadli, pouze neproměňování šancí rozhodlo o tom, že po prvním kole svítí na našem bodovém kontě nula.

 

Kdyby to šlo, určitě by chtěli karvinští vrátit čas. A odehrát střetnutí v Čáslavi znova. Domácí Zenit nepředvedl zhola nic a byl určitě k poražení. „Kdybychom s nimi hráli pět utkání, tak čtyřikrát odejdeme jako vítězové. Jenomže jsme se svými chybami připravili o lepší výsledek,“ vrací se k nedělnímu duelu brankář Tomáš Kučera.

Nejenom chyby, ale i neproměňování tutovek se podepsalo na konečném účtu. „Měli jsme šancí na dva zápasy a nevyužili jsme je. Potom přišlo vyloučení Hoffmanna a už jsme se vezli. Je velká škoda, že se nám nepodařilo uzmout nějaké body. Čáslav byla hratelná,“ dodal Tomáš Kučera.

Do podrobeného hodnocení zápasu se pustil Vladimír Mišinský: „Hráli jsme krásný fotbal. Bohužel jenom po šestnáctku. Celý zápas se odehrával na soupeřově polovině, ale nedokázali jsme proměňovat šance. Těsně před poločasem jsme inkasovali z první vážnější situace gól. V kabině jsme si řekli, že jdeme do druhé půle s cílem vyrovnat. Jenomže přišla červená karta a následně gól. Přesto jsme si věřili a výsledkem byla rychlá kontaktní branka. Otevřeli jsme obranu a vzápětí inkasovali potřetí. Když to shrnu, byli jsme lepší, ale nedokázali jsme svojí převahu přetavit v tři body.“

Zklamaný výsledkem byl i sportovní manager Petr Mašlej: „Celý zápas se odehrával v naší režii, ale slabý důraz v šestnáctce nás připravil o tři body. Individuální výkony hráčů byly velmi dobré. I předvedená hra snese přísná měřítka, samozřejmě krom individuálních chyb, z nichž pramenily branky. K čemu nám je dobré, že při střídání našich hráčů nám čáslavské publikum aplaudovalo a oceňovalo potleskem pohledné akce, když si domů nevezeme žádný bod. A pokud nezvýšíme důraz, tak budeme umírat na krásu.“

• Sestřih vítězství v Příbrami
včera - Po gólech Smrže a Ndefeho vyhráli Karvinští v Příbrami. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků tohoto utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
před 2 dny - U19-Slavia Praha 0:2, Přerov-U18 2:3, U17-Slavia Praha 2:1, Přerov-U16 1:0, Frýdek-Místek-U15 10:4, Frýdek-Místek-U14 2:7, U13-Valašské Meziříčí 22:0, U12-Valašské Meziříčí 13:1, U11-Lokomotiva Petrovice 24:0, st. žáci B-Jablunkov 8:0, ml.žáci B-Jablunkov 4:2.

• Janečka nemůže hrát
před 3 dny - Sobotní duel v Příbrami musí Marek Janečka vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila DK LFA na svém zasedání!

• Molitorisz na kvalifikaci U17
19.9. - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
17.9. - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
16.9. - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
16.9. - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem