Generální partner
Světlý režim
9. březen 2009

Přípravná utkání mládeže

O víkendu změřili své síly mládežnické týmy. Starší a mladší žáci se v rámci přípravných zápasů střetli s družstvy Frýdku – Místku a Havířova.

„Naše U15 odehrála skvělý zápas. Sice se dvacet minut rozehrávala, ale pak svého soupeře přehrála. Zápas U13 byl opačný – Frýdek byl fotbalovější, ale my jsme byli důraznější v proměňování šancí, což rozhodlo o naší výhře. Naše béčkové týmy U14 a U12 své zápasy prohráli. Projevil se věkový rozdíl, kdy jsme nastupovali proti o rok starším hráčům. Přesto mě potěšil výkon U14, která byla Havířovu vyrovnaným protivníkem. U12 prohrála zaslouženě, nicméně musím podotknout, že v mládežnických kategoriích bývá propastný rozdíl mezi věkově rozdílnými družstvy,“ ohodnotil přípravné zápasy trenér mládeže Jan Laslop.

MFK OKD Karviná U15 – Frýdek – Místek 3:0 (1:0)

MFK OKD Karviná U13 – Frýdek – Místek 3:1 (2:0)

MFK OKD Karviná U14 – MFK Havířov U15 0:2

MFK OKD Karviná U12 – MFK Havířov U13 2:9

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii