Generální partner
Světlý režim
7. srpen 2009

MFK OKD Karviná navázala spolupráci s Rádiem Orion

Našemu klubu se povedl další marketingový úspěch. Během tohoto týdne byla podepsána smlouva s jedním z nejposlouchanějších rádií – Hitrádiem Orion.

„Jde se o další krok vpřed. Pro náš klub se jedná o velký přínos,“ zhodnotila novou spolupráci marketingová ředitelka Jana Szonowská.

S Hitrádiem Orion se budete moci poprvé setkat na fotbalovém utkání MFK OKD Karviná – FC Hradec Králové. Promoteam nebude chybět u premiérového domácího utkání a jejich úkolem bude potěšit malé i velké fotbalové fanoušky.

Nedílnou součástí předzápasového programu bude facepainting (malování na tvář), malým dětem dozajista udělá radost balónek s klubovým znakem.

Další novinkou pro posluchače rádia Orion je, že Vás budou naše fotbalové hvězdy zvát v rámci rozhlasových spotů k domácím mistrovským zápasům.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii