Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2013

Béčko přivítá v sobotu odpoledne Hranice

Po výsledkovém nezdaru v Určicích je rezervní tým pod vedením trenéra Jana Pejši odhodlán získat tři body v domácím prostředí proti týmu SK Hranice.

Oba týmy jsou na tom po prvním odehraném kole stejně. Bez bodů. Hraničtí nezvládli své domácí utkání proti Brumovu, které prohráli 0:2. Karvinský celek zase prohrál 0:1 v Určicích. Domácí prostředí však velí jasně, zvítězit. „Doma musíme vyhrávat, to je základ,“ prohlásil před utkáním Jan Pejša.

Podle hlavního trenéra se dá od zápasu v Určicích odrazit. „Až na finální fázi, ta byla žalostná. Ale to je v hlavě. Kluci se musí uklidnit a pak to půjde a začne jim to tam padat,“ je přesvědčený Pejša. „Jinak se všichni vydali na maximum a opravdu jim nemůžu nic vyčítat,“ doplnil.

Většině příznivců po zápasech letní přípravy určitě došlo, že sezónu odehraje rezervní celek na druhém hřišti v areálu Městského fotbalového stadionu v Karviné-Ráji u tenisových kurtů a nikoliv na Kovoně. Sobotní zápas bude mít výkop v 16:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii