Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2013

Dorostenci jednoznačně přestříleli Znojmo

Mladší dorostenci celkem bez problémů potvrdili získané body ze středečním duelů na Slovácku i v domácím prostředí, ve kterém hostili v neděli Znojmo. Sedmnáctka (na fotkách) vyhrála vysoko 6:0 a šestnáctka 5:1. Hattrickem se v kategorii U16 blýskl Martin Berešík.

U17

MFK OKD Karviná U17 - 1.SC Znojmo U17 6:0 (3:0)

Branky: 11. a 78. Putyera, 19. Němec, 23. Rýznar, 41. Blanik, 79. Smrž

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Večerka, Smrž, Budina (41. Stallmach) - Putyera, Pavelka (41. Blanik), Řapek, Rýznar - Strnad - Němec (50. Mareček).

Trenér Richard Beneš: „Během celého utkání jsme byli lepším týmem a svou převahu jsme dokázali vyjádřit i gólově. Rychlé tříbrankové vedení ovlivnilo naši koncentraci v obranné fázi a v prvním poločase jsme se dopustili několika hrubých chyb, které soupeř naštěstí nepotrestal. Vzhledem k jednoznačnému vývoji utkání se v naší hře objevovalo zbytečně mnoho nepřesností v přechodové fázi."

U16

MFK OKD Karviná U16 - 1.SC Znojmo U16 5:1 (1:0)

Branky Karviné: 16., 59. a 77. Berešík, 46. Lingr, 63. Chloň

Sestava Karviné: Jóba - Špaček, Formela, Poštulka, Kondziolka (60. Chloň) - Štěrba (59. Hejda), Jaworski, Michalidis (41. Lingr), Hujo (60. Piecha) - Wenglorz, Berešík.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Po rozpačitém začátku a spoustě nepřesností jsme se nemohli dlouho herně prosadit. Vázla kombinace a neproměňovali jsme i vyložené příležitosti. Po změně stran a přeskupení středové řady jsme soupeře jednoznačně přehráli a převahu vyjádřili i brankově."

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?