Generální partner
Světlý režim
21. srpen 2013

Doma s Mostem o hodinu dřív

Utkání 6.kola Fotbalové národní ligy MFK OKD Karviná - FK Baník Most 1909, které se odehraje v neděli 1.září, bylo přesunuto na 16:00 hodin.

Příští domácí zápas proti Baníku Most bude sehrán na základě dohody obou klubů o hodinu dřív než bylo původně v plánu. V platnosti zůstává nedělní odpoledne 1.září, ale nikoliv od 17 hodin, nýbrž už od 16 hodin!

Ještě před tímto zápasem však Karvinští absolvují dva zápasy, naopak Mostečtí pouze jeden. Svěřenci Josefa Mazury jedou v sobotu do Vlašimi a příští středu 28.8. ještě do Brumova k zápasu 2.kola Poháru České pošty. To hráči Mostu z pohárového klání vypadli už překvapivě v úvodním kole na půdě Roudnice nad Labem. Svěřenci trenérů Hofmanna a Chaloupky tak mají před sebou pouze jedno utkání. O tomto víkendu přivítají na domácím stadionu Pardubice.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.