Generální partner
Světlý režim
22. srpen 2013

Žáci si proti Šumperku s radostí zastříleli

Mladší žáci ve středečních utkáních doslova deklasovali Šumperk. Obě kategorie soupeři dohromady nasázely pětapadesát branek! Sedmi góly se blýskli Zdeněk Zach s Lukášem Golasowskim, šest branek dal Jan Holzer, čtyři Patrik Goj. Celkem se v obou kategoriích prosadilo jednadvacet hráčů.

U13

MFK OKD Karviná U13 - FK SAN-JV Šumperk U13 27:2 (11:1)

Branky Karviné: Zach 7, Holzer 6, Kubiena 3, Klepek 3, Toroň 2, Jurčák 2, Věčorek 2, Brabec a Kobza 1.

Sestava Karviné, I.sestava: Novák - Klepek, Toroň, Mendlík - Jurčák, Kobza, Zach - Brabec (31. Rylko). II.sestava: Foltyn - Štromp, Věčorek, Šenkýř - Coufal (31. Nový), Holzer, Kubiena - Kývala (31. Kunz).

Trenér Aleš Hujík: „V tomto utkání jsme jednoznačně dominovali. Po celý průběh hry jsme měli míč na kopačkách a soupeři jsme nedávali moc prostoru pro kombinaci. Je jen škoda dvou obdržených branek, protože ty padly po individuálních chybách. Vyzdvihl bych Štrompa, Věčorka a Šenkýře za výkony v obranné fázi, kdy zodpovědně uhlídali nejnebezpečnějšího hráče Šumperka, o kterém jsme věděli.“

U12

MFK OKD Karviná U12 - FK SAN-JV Šumperk U12 28:2 (7:1)

Branky Karviné: Golasowski 7, Volný 5, Goj 4, Kadliček 3, Špirko 2, Stuchlík, Michailidis V., Malý, Adamus, Corriero, Jurásek a Valoch 1.

Sestava Karviné, I.sestava: Lipták - Šebesta, Špirko, Müller - Golasowski, Goj, Stuchlik - Volný. II. sestava: Drobek - Palička (31. Adamus), Jurásek, Malý - Valoch, Corriero, Michalidis N. (31. Michalidis V.) - Kadliček.

Trenér Zbyšek Gazda: „Jednoznačné a zasloužené vítězství proti soupeři, který vydržel pouze první poločas bránit vlastní branku a inkasoval pouze devět branek. V poločase jsme si řekli, že jediná cesta jak rozbít obranný val, je hra po stranách se zpětnou přihrávkou, což se nám dokonale povedlo. Kluci si dostatečně zastříleli. Během celého zápasu vystřelili celkem 71 střel. Všichni si zaslouží pochvalu."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?