Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2013

Dorost U17 vyloupil Hlučín, šestnáctka nikoliv

Impozantně vstoupili do sezóny mladší dorostenci U17. V sobotu vyhráli 5:1 v Hlučíně a po třech zápasech mají plný počet devíti bodů. Šestnáctka naopak v sobotu poprvé prohrála. Domácí vyhráli 4:3.

U17

FC Hlučín U17 - MFK OKD Karviná U17 1:5 (1:3)

Branky Karviné: 7. a 80. Putyera, 37. a 69. Řapek, 16. Blanik

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Večerka, Smrž, Budina - Putyera, Blanik (45. Mareček), Demeter, Rýznar (41. Lichtblau) - Strnad (41. Němec) - Řapek.

Trenér Richard Beneš: „V průběhu celého utkání jsme měli jasnou převahu a byli jsme silnější na míči po kombinační i individuální stránce. Dobře nám fungovala spolupráce Pavlíka s Putyerou na naší pravé straně a velmi dobré utkání také odehráli Demeter s Řapkem. V obranné fázi jsme hráli koncentrovaně a soupeře nepustili do žádné vyložené šance. Branku jsme dostali po sporně nařízené penaltě."

U16

FC Hlučín U16 - MFK OKD Karviná U16 4:3 (2:0)

Branky Karviné: 44. Lingr, 48. Berešík, 59. Wenglorz

Sestava Karviné: Jóba - Špaček, Formela, Poštulka, Kondziolka - Štěrba (41. Hejda), Lingr, Jaworski (69. Michalidis), Hujo (65. Chloň) - Berešík, Wenglorz (80. Piecha).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Utkání v Hlučíně jsme odehráli velmi špatně směrem dozadu. Soupeř nás důsledně trestal za každou naši individuální chybu. Po celý zápas jsme byli herně lepší, ale po soupeřově odskočení na tříbrankový rozdíl už nebylo v našich silách výsledek otočit, i když jsme k tomu měli v závěrečných minutách velmi blízko."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.