Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2013

Proti Jihlavě se dorostencům dařilo

Celek U17 poprvé v sezóně nevyhrál, přesto může být spokojený. Ve středečním utkání uhrál s tradičně silnou Jihlavou remízu 1:1, kterou zachraňoval osm minut před koncem Oliver Putyera. Šestnáctka naopak odčinila víkendovou porážku z Hlučína a Jihlavu porazila přesvědčivě 4:1.

U17

MFK OKD Karviná U17 - FC Vysočina Jihlava U17 1:1 (0:1)

Branky: 72. Putyera - 39. Kolčava

Sestava Karviné: Mušec - Pavlík, Večerka, Smrž, Budina (60. Lichtblau) - Putyera, Demeter, Řapek, Rýznar (77. Mareček) - Blanik (50. Strnad) - Němec (41. Pavelka).

Trenér Richard Beneš: „V souboji proti aktuálně druhému týmu tabulky jsme podali průměrný výkon. Soupeř přijel s defenzivní taktikou a prakticky celé utkání jsme dobývali dobře organizovaný obranný blok, proti kterému jsme se těžko prosazovali. Scházel nám větší pohyb, lepší výběr místa a brzdili nás vlastní nepřesnosti v přechodové fázi. Oproti minulým utkáním jsme polevili v herní disciplíně. Vzhledem k vývoji utkání a kvalitě soupeře jsme nakonec rádi, že se nám podařilo vybojovat spravedlivou remízu."

U16

MFK OKD Karviná U16 - FC Vysočina Jihlava U16 4:1 (2:0)

Branky Karviné: 30. a 72. Berešík, 34. Štěrba, 46. Lingr

Sestava Karviné: Jóba - Špaček, Formela, Poštulka, Kondziolka - Štěrba (58. Chloň), Jaworski (74. Michalidis), Lingr, Hujo (71. Piecha) - Berešík (76. Macko), Wenglorz.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Od prvních minut bylo na našich hráčích znát odhodlání odčinit nepovedené utkání z Hlučína. Na hřišti jsme působili soustředěně, organizovaně v obraně, s maximálním nasazením a obrovskou vůlí po vítězství. Naše obrana pracovala bezchybně, soupeře jsme přehrávali ve středu hřiště a hrozili nebezpečnými protiútoky. S ohledem na velmi vysokou kvalitu soupeře zaslouží naší hráči za předvedený výkon pochvalu."

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii