Generální partner
Světlý režim
30. srpen 2013

Další překážkou béčka bude Nový Jičín

Po remíze v Petrovicích přivítá divizní karvinská rezerva ve středu odpoledne na svém hřišti šestý Nový Jičín. Ten prozatím v soutěži dokázal vyhrát v Přerově a ve dvou domácích utkáních pouze remizovat.

Rezervní celek se po třech kolech nachází na desáté příčce se čtyřmi body. Rozestupy však jsou minimální. Na vedoucí duo Určice a Dolní Benešov ztrácí svěřenci Jana Pejši pouhé tři body. „Ale bodů jsme mohli mít víc. Mrzí mě porážka v Určicích, kde jsme doplatili na mizernou koncovku. Proti Hranicím jsme v domácím prostředí vybojovali tři body a minulá remíza v Petrovicích byla spravedlivá,“ ohlédl se za dosavadními zápasy trenér B týmu.

V sobotu přijede do Karviné celek Nového Jičína. Ten je prozatím šestý s pěti body. V minulém kole doma ztratil dvoubrankové poločasové vedení proti Brumovu. Předtím dokázal vyhrát 1:0 v Přerově. Trenéra Pejšu prozatím trápí horší koncovka. „S tím se pereme. Jinak jsem s nasazením, bojovností a předvedenými výkony hráčů spokojený,“ doplnil kouč.

Zápas MFK OKD Karviná B – TJ Nový Jičín začíná poslední prázdninový den v sobotu 31.srpna v 16:30 hodin na hřišti 2 u tenisových kurtů v areálu Městského fotbalového stadionu v Karviné-Ráji.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii