Generální partner
Světlý režim
9. březen 2009

Místo fotbalu trénink

Vytrvalý déšť udělal z fotbalového hřiště jednu velkou louži. Levá strana byla celá pod vodou a pravá na tom nebyla o mnoho líp. Proto delegát utkání rozhodl, že se utkání mezi MFK OKD Karviná a Ústím nad Labem neuskuteční.

„Zvítězil rozum. Na tom se skutečně nedá hrát. Byla by to spíš nakopávaná než fotbal“, okomentoval rozhodnutí delegáta kouč domácích Leoš Kalvoda. Hosté byli z rozhodnutí delegáta zklamaní. „V Čáslavi jsme hráli na mnohem horším terénu. Kdybychom byli z Třince a ne z druhého konce republiky, tak se sbalíme a odehrajeme to někdy jindy,“ řekl lodivod ústeckých Svatopluk Habanec.

Zatímco se hosté pomalu trousili k autobusu, karvinští hráči vyrazili na umělou trávu, kde si zahráli fotbálek mezi sebou. „Kluci si lehce zatrénují a začátkem týdne se začneme připravovat na duel v Mostě,“ dodal Leoš Kalvoda.

Náhradní termín byl po dohodě obou mužstev stanoven na 1. dubna od 16:30 hodin. Nyní zbývá, aby vše posvětil Českomoravský fotbalový svaz.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii