Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2009

Smůla se lepila na paty. Fotoreportáž MFK OKD Karviná – Hradec Králové

Stalo se to, co se stát nemělo. I další zápas se nepovedl. Ale právě v tom tkví kouzlo fotbalu. Přestože se hradečtí nedostávali do žádných šancí, povedlo se jim v Karviné vyhrát.

Cestu na stadion si našlo přes tři tisíce fanoušků. A ti mohli od začátku sledovat marné dobývání branky Votroků.

Naopak Hradec si hlavu s útokem příliš nelámal. Vycházel ze zabezpečené obrany, kdy v některých okamžicích bránilo devět i deset hráčů najednou.

I když se tým Karviné snažil seč mohl, smůla se mu lepila na paty. Zatímco v Čáslavi jsme se dokázali dostávat do šancí, ve včerejším zápase tomu tak nebylo.

I přesto se vyskytlo několik nadějných situací. Největší tutovku spálil Opic, který osamocen před brankářem Lindrem hlavičkoval nad královehradeckou bránu.

O smůle se dá hovořit i v souvislosti s inkasovanou brankou. Gólman hostí v nouzi odkopával míč na polovinu Karviné, ten nešťastně zapadl za obránce, kteří se nešikovně zakřižovali a této chybičky využil Černý a střelou pod břevno rozhodl zápas.

Přinášíme Vám krátké ohlednutí za nedělním zápasem s Hradcem Králové.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?