Generální partner
Světlý režim
13. srpen 2009

Hráči nabrali směr Praha

Dopolední trénink, oběd a odjezd směr Praha. Takový program měli naplánovaný naši hráči. Již zítra od 17 hodin je čeká na Julisce tvrdý boj o první body do tabulky.

Hustý déšť se snášel nad Karvinou, když se z útrob stadionu začali trousit první hráči na dopolední trénink.

Po krátkém rozcvičení následovalo procvičování různých herních variant. Za bedlivého dozoru trenéra Kalvody, který své hráče hecoval, lítala na Jakuba Kafku a Tomáše Kučeru jedna rána za druhou.

Po krátkém dopoledním tréninku následovalo nezbytné sbalení všech věcí a odjezd na společný oběd.

Po obědě zamířili hráči směr Praha. Zde je čeká střetnutí s jedním z nejúspěšnějších českých klubů – Duklou Praha. Do třetice všeho dobrého i zlého. Podaří se nám konečně uzmout nějaké body?

„Kdybychom urvali bod, bylo by to skvělé. Dukla se bude snažit hrát před svým publikem útočný fotbal a jejich obrana bude více otevřená. Jestli to bude dobře nebo ne, uvidíme po zápase,“ nechal se slyšet Michael Reichl.

Věřme, že druhý výjezd v sezóně bude úspěšný a ziskem tří bodů se dostaneme v tabulce pravdy na nulu.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii