Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2009

TISKOVÁ ZPRÁVA: MFK OKD Karviná podepsala smlouvu se Svatoplukem Schäfferem

Dnes podepsal s týmem MFK OKD Karviná smlouvu Svatopluk Schäffer. „Tento zkušený trenér vychoval mnoho kvalitních gólmanů – Mikloška, Srníčka, Bernádyho, Laštůvku, Bučka a další vynikající brankáře ostravské školy,“ uvedl po podpisu kontraktu sportovní manažer Petr Mašlej. Do Karviné přichází na místo trenéra brankářů.

V minulosti působil jako asistent trenéra Karla Večeři v Baníku Ostrava. V roce 2003 se stal hlavním trenérem SFC Opava, kdy vystřídal odvolaného Tomáše Matějčka. Jeho asistentem byl Pavel Hapal, který posléze po Svatopluku Schäfferovi převzal trenérské žezlo.

Rozhovor se Svatoplukem Schäfferem Vám přineseme zítra.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?