Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2009

Skvělý vstup U19 a U17 do soutěže

Dohrávkou s Hranicemi skončilo 1. kolo Moravskoslezské dorostenecké divize. Jak starší dorostenci, tak i mladší, si zastříleli a zvedli si sebevědomí před dalšími těžkými zápasy.

Ve víkendových utkáních se dařilo favoritům soutěže. Opava i HFK Olomouc neponechali nic náhodě a své soupeře hladce přehráli.

Na jejich výsledky odpověděla naše U19 stejným způsobem. Po dvoubrankovém poločasovém vedení nasázela Hranicím po přestávce další čtyři góly a zaslouženě vyhrála 6:1.

Ještě lépe si vedla U17. Zcela odevzdanému soupeři uštědřila debakl. Celý zápas kontrolovala vývoj hry a střílela góly jak na běžícím pásu. Celkový součet se zasekl na čísle osm.

Za zmínku stojí nádherné branky, které se vidí zřídkakdy. Nejprve se v zápase staršího dorostu blýsknul střelou pod břevno Škuta. U mladšího dorostu zaujali dva góly jako přes kopírák. V 18. minutě se musel červenat gólman hostí, který pustil gól z nulového úhlu, když lob zapadl za jeho záda. O sedm minut později se situace opakovala, tentokrát ho překvapil vysoký míč z rohu šestnáctky.

MFK OKD Karviná U19 - Hranice 6:1 (2:0)

Branky MFK OKD Karviná: Janík 2, Benauer 2, Jaworski, Škuta

Sestava MFK OKD Karviná: Stach – Večeřa, Janík, Škuta, Žebrok – Benauer, Setlak, Puškáč, Timp – Poštulka, Vojáček

MFK OKD Karviná U17 - Hranice 8:0 (3:0)

Sestava MFK OKD Karviná: Dočekal – Maryniok, Stanowski, Dančík Petr, Kupczak – Otisk, Maljar, Gorniok, Seget – Marek, Legierski

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.