Generální partner
Světlý režim
20. leden 2014

Dorostenci o víkendu jen vítězili

Tři zápasy = tři výhry! Karvinské dorosty v sobotních utkáních vyhráli. Mladší dorostenci si pozvali polskou Odru Wodzislaw (U16 3:2, U17 5:0), devatenáctka jela do Valmezu, kde vyhrála 3:1.

U19

TJ Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná U19 1:3 (1:1)

Branky Karviné: 31. Plewa, 67. Kalous, 69. Puchel

Sestava Karviné: Pastornický (46. Pecha) - Leibl, Wenglorz, Moskál, Berešík - Kurz (57. Jadamík), Duda, Puchel, Kalous - Řapek (52. Smrž), Plewa (52. Szkuta).

Trenér Petr Gibala: „K druhému přípravnému utkání jsme jeli pouze s dvěma hráči ročníku 1995. Zbytek kluků byl ročníku 1996 a 1997. První poločas byl hlavně ze strany domácích kvalitnější než ten druhý, do něhož prostřídali takřka celou omlazenou jedenáctku. Valmez šel ve 12. minutě do vedení, ale nám se po nákopu podařilo vyrovnat. Druhý poločas jsme už měli pod kontrolou a dominovali. Velmi dobře řídil hru ze středu hřiště Duda, potěšil také Smrž. Zápas byl určitě o stupínek výš než ten minulý s Czyžowicemi.“

U17

MFK OKD Karviná U17 - Odra Wodzislaw U17 5:0 (0:0)

Branky: 2x Kubiena, Putyera, Blanik, Rýznar

Sestava Karviné: Mušec (41. Ciupa) - Pavlík, Večerka, Rulišek, Rýznar (60. Budina) - Putyera, Blanik, Pavelka, Budina (41. Lichtblau) - Kubiena (41. Mareček) - Němec (60. Kubiena).

Trenér Richard Beneš: „V první půli si kluci zvykali na terén. Postupem času se to zlepšovalo, kluci začali víc držet balón a lépe kombinovat. Výsledek mohl být i vyšší.“

U16

MFK OKD Karviná U16 - Odra Wodzislaw U16 3:2 (2:2)

Branky Karviné: 6. Poštulka, 21. Egri, 55. Berešík

Sestava Karviné: Jóba - Michalidis (41. Hejda), Poštulka, Formela, Špaček - Wenglorz, Lingr, Jaworski, Hujo - Egri, Berešík.

Trenér Miroslav Štěpánek: „Druhý tým polské dorostenecké ligy této věkově kategorie měl kvalitu. Utkání bylo z obou stran velmi dobré a zásluhou branek Poštulky, Egriho a Berešíka jsme dokázali v tomto prvním přípravném zápase zvítězit.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii